बाथरुम पसेर युवतीहरुले सोच्ने ११ कुरापाइखाना, चर्पी, ट्वाइलेट,  बाथरुम, वाशरुम, रेस्टरुम अर्थात सिंगल प्राइभेट रुम । जे भने पनि फोहोर त्याग्ने ठाउँ । समय र परिस्थिति अनुसार यसको नाम फेरिदै आएको छ  । पछिल्लो समय ब्यस्त जीवनशैलीका कारण बाथरुम रेष्टरुम बन्न पुगेको छ । कामै कामले थिचिएको दैनिकीमा रेष्टरुम पसेर एकैछिन भए पनि शरीरले आराम पाउछ । तर कतिपय भने यो टाइमलाई पनि सदुपयोग गर्न मोबाइल फोन बोकेर बाथरुम पस्छन ।

बाथरुममा पसेको मान्छेले के गर्छ भनेर सोच्नु मूर्खता हुन् सक्छ किनकी यो सबैलाई थाहै भएको कुरा हो । तर पनि कतिपय कुराहरु अचम्म लाग्दा हुन्छन । बाथरुमको विषयमा हामी धेरै चुट्किला र गहन कुरा सुन्न पाउँछौं । भनिन्छ, बाथरुममा नै मानिसलाई अनेकौं सिर्जनशील कुरा फुट्छ । त्यसो त कतिपय चर्चित सिर्जनाहरु बाथरुममै फुरेको सर्जकहरु स्विकार्छन । साहित्यिक रचना, सांगेतिक रचना, फिल्म स्क्रिप्ट देखि भविष्यका योजनाहरु समेत बाथरुममा बन्ने गरेको छ ।

बाथरुम गएको बेला मानिसलाइ एककिसिमको आनन्द र शान्ति महसुस हुन्छ । अध्ययन सर्वेक्षणहरुले पनि देखाएको छ कि पुरुषको तुलनामा महिलाहरु बाथरुममा धेरै समय बिताउछन । अझ नुहाउन बाथरुम जाँदा झन् बढी समय व्यतित गर्छन । त्यसो त कतिपयलाई लाग्न सक्छ महिलाहरु बाथरुम पसेर के के सोच्दा हुन् ? अझ युवतीहरुको बाथरुम मन्त्र के होला ? यो धेरैको जिज्ञासाको बिषय हो ।

बाथरुम पसेर युवतीहरुले सोच्ने ११ कुरा

पछिल्लो समय बाथरूममा कपडा नै नलगाईकन खिचेको फोटो ट्वीटर, फेसबुकमा हाल्ने तिर्सना बुढाथोकीले के सोच्छीन होला? भन्ने तपाईंलाई लाग्ला उनले त्यो पनि ट्वीटरमा नै भन्ने आशा गर्न सकिन्छ

यस्तो छ युवतीहरुले बाथरुममा सोच्ने ११कुरा 

१) धेरै मानिसहरुलाई बाथरुममा गीत गुनगुनाउने बानी हुन्छ । उनीहरु आफुलाइ राम्रो गायक सम्झन्छन् ।

२) के आज कपाल नुहाउँ? होस। आज धुन्न । त्यै पनि मलाइ आज कोसंग भेट्नु छ र ?

३) हे भगवान , यो पानी कति तातो हो । हुन त चिसो पानीले नुहाउन पनि सक्दिन नि ।

४) मैले कपालमा स्याम्फु लगाएको १० मिनेट भइसक्यो । अब धुन्छु ।

५) कंडिस्नर लगाएको २ मिनेट त भयो । अब कपाल धुन्छु ।

६) हे भगवान, म तक्लु हुन्छु क्या हाे ? भुइँभरि कपाल नै  खसेकाे छ ।

७) मेरो व्यायफ्रेन्डलाई फोन गरेर बोलाउँकी । उ आउँदा त म तयार भइ सक्छु ,अनि मलाई उसले अफिस छोडीदिन्छ ।

८) नुहाउनुअघि मैले खुट्टाको रौं फाल्नुपर्ने रहेछ । अब त स्कर्ट लगाउन पाउँदिन ।

९) बिना कपडामा म कति भद्दा देखिएको छु । मैले अब व्यायम गर्न सुरु गर्नुपर्छ ।

१०) यो नुहाउने साबुनको सुगन्ध कति मिठोे हो । अाहा !

११) आज के बार हो ? कति गते हो? कतै आज मेरो महिनावारीको दिन त होइन ?

 

 

यो पढ्न छुट्यो कि ?

नेपालका ६ महान नारी

प्रचण्डका पाँच कमजोरी