महिलाको कुन अंगमा के लुकेको हुन्छ ?

भनिन्छ, एउटा सफल पुरूषको पछाडी एउटा महिलाको हात हुन्छ। त्यो हात भनेको प्रेरणा, उत्साह अनि साथको हो। त्यसैले त जिवनका उकाली ओरालीहरूमा नारी र पुरूष रथका दुई पांग्रा बनेर गुड्छन्। यो गुडाईलाई र सम्बन्धलाई पुरूष सफलतासँग जोडेर हेर्दा समाजले लच्छिन र अलच्छिनको कुरा गर्छ। नेपाली समाज धेरै लामो समय देखी मानिसको शरिर, व्यवहार र सोचलाई लच्छिन र अलच्छिनको आँखाले हेर्छ। त्यसैले त छोराको लागी बुहारी खोज्न निस्कने अभिभावकले केटीको आँखा कैलो छ कि छैन खुट्टामा रौं छ कि छैन हेर्छन। अनि केही लच्छिनकी हुने की अलच्छिनको हुने पत्तो लगाउँछन्। यसरी महिलाको अंग तथा व्यवहारबाट मानिस पत्तो लगाउने चलन नेपालमा मात्र होईन विकसित र वैग्यानिक भनेका यूरोप र अमेरिकामा पनि छ।

संसारमा सबै भन्दा बढी कसैको कुरा हुन्छ भने त्यो महिलाको नै हो। महिलाका सबै पक्ष’bout लेख्ने र बयान गर्ने हो भने ४ वेद १८ पुराणलाई पछी पार्ने गरेर नयाँ पुराण र महाभारतहरूको नै सृजना हुनसक्छ। त्यसो त धेरै स्वस्थानीमा सुनिने शेषनागले पनि महिलाको ’boutमा सांगोपांग बयान गर्न सक्नेमा शंका व्यक्त गर्न सकिन्छ। धेरै मानिसहरू सिधै भनिदिन्छन् महिलाको ’boutमा बयान गरि साध्य छैन। महिला भन्नुस नारी भन्नुस वा केटी यीनमा अनौठो जादु नै हुन्छ। पुरूष प्रति बरू महिला आकर्षित नहोलान् तर महिलामा प्रकृतिले यस्तो गुण दिएको छ कि हरेक पुरूष महिला प्रति अाशक्त नै हुन्छ। यस्तो नारी प्रती पुरूषको आशक्ति पनि महिलाको कारभ नै पैदा हुन्छ, के तपाईंलाई थाहा छ, महिलाका हरेक अंगमा केही न केही राज लुकेको हुन्छ । त्यसले उनीहरुको स्वभावदेखि लिएर भविष्यसम्मका विभिन्न जानकारी दिनसक्छ । हेर्नुस कुन अंगमा के राज लुकेको हुन्छ ?

आँखाeye

ठूला आँखा हुने महिलाहरु खुल्ला विचार र दयालु स्वभावका  हुन्छन् । उनीहरुको मन पनि आँखाजस्तै विशाल हुन्छ ।

कमर

Lady Kammarसानो र चटक्क छिनेको कम्मर हुने महिलाहरु भाग्यमानी हुन्छन् ।

नाभी

girl ladyनाभीको भित्रीभाग गहिरो भएका महिलाहरु सौभाग्याली र सुख दिने खालका हुन्छन् । यस्ता महिलाहरुले घरमा पनि समृद्धि ल्याउँछन् ।

नाक

girl nose lady

चिटिक्क परेको सुन्दर नाक भएका महिलाहरुलाई सुख र खुसी प्राप्त हुन्छ । यिनीहरु परिवारका अन्य सदस्यका लागि पनि भाग्यशाली ठहरिन्छन् ।

पेट

Belly Body Clothes Diet Female Figure Fitजसको पेट मूलायम र पातलो हुन्छ उनीहरु सुखभोग गर्ने खालका हुन्छन् । उनीहरुलाई उच्च पद प्राप्त हुनसक्छ । यिनीहरु सामाजिक र धार्मिक स्वभावका पनि हुन्छन् ।

पैताला

feet toes barefootपैताला मुलायम हुने महिलाहरु सुख भोग गर्ने स्वभावका हुन्छन् ।

कपालhair 

कपाल सिल्की र स्टेट हुने महिलाहरु सरल हुन्छन् । यिनीहरु कुरालाई घुमाएर गर्न र त्यसरी गरिएको कुरा बुझ्न नसक्ने हुन्छन् । प्राय: सरल र खुल्ला दिमागका हुन्छन् ।

ओंठ

Lip Seduction Nail Lipstickजुन महिलाको ओंठ सानो हुन्छ, उनीहरु कडा स्वभावका हुन्छन् । तर, मुटूकोजस्तो सेपका सुन्दर ओंठ हुने महिलाहरु विश्वासले भरिपूर्ण तथा आकर्षक र सेक्सी हुन्छन् ।

 

नङ 

Artistic Nails Fashion Sets Natural Backgroundलामो र पातलो नङ भएका महिलाहरुमा दृढता र मानसिक क्षमताको अभाव हुन्छ । यिनीहरु विचारका हिसाबले कमजोर हुन्छन् ।

Loading...

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ

Loading...