ब्लिच हालेपछि कोकाकोला भयो सेतो

Coca Cola turned white 01

कोकाकोला, यसका ’boutमा कसैले केही भन्नै पर्दैन। हुन त कोकाकोलाका लागि कुनै मौसम पनि कुर्नु पर्दैन तर पनि नेपालमा गर्मीको मौसम कोकको मौसम हो। त्यसैले त गर्मीको समयमा रेडियो देखी टेलिभिजनमा सुनिन्छ चिसो भनेकै कोकाकोला…’

कोकाकोला गर्मीमा रिफ्रेस हुनका लागि मात्र खाइँदैन। कतिका लागि यो स्टाइल पनि हो भने कतिका लागि आदत। तर स्वास्थ्यका लागि कोकाकोला धेरै राम्रो चिज भने होइन। त्यसो त विभिन्न समयमा कोकाकोला ट्वाइलेट सफा गर्न प्रयोग गरेको भिडियो र त्यसका तथ्यहरु सार्वजनिक भएका नै हुन्। छिमेकी मुलुक भारतमा कोकाकोलामा अखाध्य रसायन भेटिएको देखी नेपालमा कोकाकोलाले उत्पादन गरेको पानी अखाध्य भएको समाचार सुनेर पक्कै पनि कोकाकोला पिउन डराउनु भएकै हुनर्ुपर्छ। तर समाचारमा आएजस्तो कोकाकोलाको बोटलमा ब्लेड नै फेला पर्ने र स्वास्थ्य तत्कालै बिगार्ने भने होइन।

तर कालो रंगको कोकाकोला सेतो भयो भने त्यसलाई के भन्ने? कालोरंगको कोकाकोलालाई सेतो बनाइदिएका छन् एक युवकले। क्रेजीरसियनहृयाकर नामक यूट्यूब च्यानल चलाउने युवकले भुइँ सफा गर्न एवं कपडा धुन प्रयोग गर्ने ब्लिच राखेर कालो कोकाकोलालाई सेतो रंगको बनाइदिएका छन्।

Coca Cola turned white 02

हेर्नुस् भिडियोमा


Loading...

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ

Loading...