सजिलै डाउनलोड गरौं भिडियो

इन्टरनेट, कम्पयुटरको यो जालोमा पछिल्लो समय आम मानिसको गतिविधि सामाजिक सञजालमा केन्द्रीत हुन थालेको छ। आम दैनिकीका तस्विर तथा भिडियोहरु साझे गर्ने क्रम चलिरहेको छ भने इन्टरनेटमा गीत देखी चलचित्र सबै सित्तैमा उपलब्ध हुन थालेका छन्। जसले गर्दा फिल्म सित्तैमा डाउनलोड गरेर चाहेको समयमा हेर्न सकिने भएको छ। त्यसो त मोबाइल र आफ्नो प्रयोगको सजिलो उपकरणमा राख्न साथै साथीभाईमा सेयर गर्न समेत सजिलो बनेको छ।
VSO_Downloader_easily download videos_download videos online free
भिडियो डाउनलोड गर्ने अनेकन उपायहरु यतिखेर उपलब्ध छन्। यूट्यूबका भिडियो डाउनलोड गर्नका लागि आफ्नो ब्राउजरमा सानो एडअन मात्र राखे पुग्छ भने कम्प्युटर छुट्टै सफ्टवेयर समेत स्थापित (इन्स्टल) गर्न सकिन्छ। यस्ता सफ्टवेयरहरुको माध्यमबाट भिडियो डाउनलोड गर्नकालागि सम्बन्धित भिडियोको यूआरएल (वेबठेगाना) कपी गरेर सफ्टवेयरमा राख्नुपर्छ।

तर, भीएसओ नाम गरेको एउटा भिडियो डाउनलोडर छ जसको माध्यमबाट भिडियो डाउनलोड गर्नु निक्कै सजिलो छ। यसमा यूट्यूब जस्ता भिडियो सेयरि साइटका भिडियो डाउनलोड गर्नका लागि भिडियोको वेबठेगाना कपी पनि गर्नु पर्दैन। तपाइँले आफ्नो ब्राउजरमा भिडियो हेर्दा हर्दै भिडियो आफै डाउनलोड हुन्छ। त्यसका लागि तपाइँले यो सफ्टवेयर आफ्नो कम्प्युटरमा स्थापित गरेर डाउनलोडरको सेटिङमा streaming monitoring लाई enable गरे पुग्छ। त्यसपछि तपाइँको कम्प्युटरमा जुनसुकै ब्राउजरमा भिडियो हेरेपनि त्यो स्वत डाउनलोड हुन्छ। यो सफ्टवेयरले सबै खालका ब्राउजरलाई समर्थन गर्छ। यदी डाउनलोड भइरहेको समयमा लाइन गयो वा केही समस्याका कारण कम्प्युटर बन्द भयो भने पनि यसले डाउनलोड भइरहेका भिडियोलाई गरि पुरै डाउनलोड गर्छ। यसले भिडियो डाउनलोड गरिरहेको समयमा भिडियोको आकार र डाउनलोडको गति पनि हेर्न सकिन्छ।

यो भिएसओ भिडियो डाउनलोडर यहाँबाट डाउनलोड गर्न सकिन्छ।

Loading...

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ

Loading...