सही समयमा खिचिएका ३० रोचक फोटो जुन देख्ने बितिक्कै हाँसोको फोहोरा छुट्छ

फोटोको ब्याख्या गर्न सायदै सम्भब होला । किनकी फोटोग्राफी र यिनको बिशेषता ’bout अनेक किसिमले ब्याख्या गर्न सकिन्छ । एउटा फोटोले हजारौ शब्द बोलिरहेको हुन्छ । यो ध्रुबसत्य भै हाल्यो । तर कतिपय फोटोहरु यस्तो हुन्छ जुन देख्ने बितिक्कै त्यसले अर्थ दिने मात्रै होइन सदैब यादगार बनाइ दिन्छ ।  फोटो देख्ने बितिक्कै हाँसो उठ्ने मात्रै होइन त्यो फोटो याद आउने बितिक्कै पनि हाँसोको फोहोरा छुट्छ । हेर्नुहोस् यी रोचक ३० फोटो जुन देख्ने बितिक्कै तपाईले हाँसो थाम्न सक्नु हुन्न । के तपाईको स्मरणमा पनि यस्ता फोटाहरु छन जुन तपाइको मन मस्तिष्कमा आउने बितिक्कै हाँसो थाम्नै सकिन्न ?

कतिपय फोटोमा यति राम्रो संयोग मिलेको हुन्छ जुन निकै अनौठो र दुर्लभ बनिदिन्छ । फोटो खिच्ने क्रममा संयोगले मिल्ने यस्ता संयोगहरुका कारण उक्त फोटो सुखद, दुखद र हास्यास्पद बनि दिन्छ । यहा हामीले प्रस्तुत गरेका फोटोहरु पनि यसरी नै बनेका फोटोहरु छन् । यी मध्ये केही संयोग मिलाएर खिचिएका छन् भने कतिपय संयोग मिलेका छन् । यी फोटो देख्ने बितिक्कै जो कसैको हाँसो उठ्छ ।  देख्दा मात्रै होइन कुनै बेला झट्ट याद आउदा पनि मन भित्रै देखि उकुसमुकुस भए हाँसोको फोहोरा छुट्छ । अनि लाग्छ ‘यी कस्तो फोटोग्राफर हुन् जो अरुको व्यंग्यत्माक फोटो खिच्छन ।’ तर होइन यी त सहमति र संयोगले बनेका फोटाहरु हुन्

 हेर्नुहोस फोटोफिचर 

right

right1

right2

right3

right4

right5

right6

right7

right8

right9 right10 right11 right12 right13 right14 right15 right16 right17

right18

right19

right20

right21 right22 right23 right24 right25 right26 right27 right29

यो पनि 

केटीहरु एक्लै हुँदा यस्तो गर्छन्

विश्वकै सस्तो स्मार्टफोन: २५१ मा बेच्दा पनि ३१ रुपैया नाफा कसरी ? (पढ्नुहोस ३ कारण)

Loading...

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ

Loading...